Mühendislik

 

Sektörel Genel Bilgiler

Mühendislik kavramı, bütün sektörlerin en temel değerlerinden biridir. Proje kavramı ise ne zaman başlayacağı, hangi tür faaliyetlerin yapılacağı ve ne zaman biteceği belli olan süreçler bütünüdür. Vio Ticari Sistemleri olarak mühendislerimizin proje sürecini etkin bir şekilde yönetebilmeleri sağlamak ve onlara “Verimli İş Ortağı” olmak için buradayız.

Sektör İhtiyaçlarında Vio’nun Çözümleri

Proje yönetimi sürecinde;

  • Vereceğiniz teklifleri hazırlarken projenizin maliyetini izleyebileceğiniz,
  • Projelerinizin adımlarını tek tek ayrıntılı olarak inceleyebileceğiniz,
  • Yaptığınız alımlarınızı ve satışlarınızı projelerinizin altında değerlendirerek kar-zarar analizlerinizi yapabileceğiniz,
  • Her bir projeniz için ayrı bölümler oluşturarak, projeleriniz ile ilgili bütün dosyalarınızı saklayabileceğiniz

kullanımı pratik ve esnek yapılı 100’den fazla modülümüz ile; süreçlerinize hızlıca uyum sağlayabilecek  ihtiyaçlarınıza en uygun içerikleri oluşturup kullanımınıza sunuyoruz.

 

Mühendislik Sektörü İş Akışı ve Vio’nun Rolü

Proje süreçlerini etkin bir şekilde yönetmek, mühendisler için en önemli noktalardan biridir. İş akışları projelere göre özelleşmekle beraber, mühendislerin odaklandığı ana amaç projeleri zamanında ve eksiksiz teslim etmektir. Vio Ticari Sistemleri, birbirinden farklı ve çok çeşitli ticari süreçlerin yönetiminde yılların kazandırmış olduğu deneyim ve tecrübeden yararlanılarak geliştirilmiştir. Vio Ticari Sistemleri ile projenizin süreçlerini oluşturabilir ve yönetebilir, alımlarınızı ve satışlarınızı projelerinizin altında değerlendirerek kar zarar analizleri yapabilir, proje için oluşturduğunuz malzeme stoklarını yönetebilirsiniz.

 

Mühendislik

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Detaylı Bilgi İçin Sizi Arayalım