Otomotiv ve Yedek Parça Sektörünü İçin Çözümlerimiz

Otomotiv/Yedek Parça

Sektörel Genel Bilgiler

Otomotiv sektörü 20. yy başlarından itibaren dünyaya yön veren lokomotif bir sektör olmuştur. Başta OEM (Ana Otomobil Üreticileri) olmak üzere dünya üzerinde çok fazla işletme bu sektör adına faaliyet göstermektedir. Otomotiv sektöründe faaliyet gösteriyorsanız ve profesyonel bir süreç yönetim ağına sahip olmak istiyorsanız Vio Ticari Sistemleri olarak size “Verimli İş Ortağı” olmak için buradayız.

Sektör İhtiyaçlarında Vio’nun Çözümleri

Otomotiv sektörü, dünya ekonomisine yön veren bir sektör konumundadır. Otomotiv sektörünün önem düzeyi göz önüne alındığında bu sektörde faaliyet gösteren firmaların profesyonel bir süreç yönetim ağına sahip olmaları gerekmektedir. Profesyonel süreç yönetimi ağı kurabilmeniz için sizlere;

  • Üretim sahanızdan otomatik toplayabileceğiniz verilerle, üretim durumunu anlık olarak izleyebileceğiniz,
  • Ürettiğiniz ürünleri seri ve lot numaraları ile takip ederek izlenebilirliğini sağlayabileceğiniz,
  • Sabit kıymetlerinizin bakımlarını yöneterek olası arıza ve duruşların önüne geçerek üretim kapasitenizi artırabileceğiniz,
  • Ana üretim planlarınızı oluşturarak üretim sürecini verimli bir şekilde yönetebileceğiniz,
  • Etkili bir kalite yönetimi ile birlikte kalite değerlerini maksimize ederek üretim sürecinizi gerçekleştirebileceğiniz,
  • OEM tedarikçisi iseniz OEM ile ilgili süreçlerinizi yönetebileceğiniz

kullanımı pratik ve esnek yapılı 100’den fazla modülümüz ile; süreçlerinize hızlıca uyum sağlayabilecek  ihtiyaçlarınıza en uygun içerikleri oluşturup kullanımınıza sunuyoruz.

Otomotiv Sektörü İş Akışı ve Vio’nun Rolü

Otomotiv sektörünün dinamikleri tedarik zinciri yönetimine bağlıdır. Bu tedarik zincirinin halkaları OEM’ler ve tedarikçilerinden oluşur.

Vio Ticari Sistemleri, birbirinden farklı ve çok çeşitli ticari süreçlerin yönetiminde yılların kazandırmış olduğu deneyim ve tecrübelerden yararlanılarak geliştirilmiştir. Vio Ticaret Sistemleri ile, tedarik zincirinin en başındaki ilk ham madde üreticisinden en sondaki OEM montaj hattına kadar bütün aşamaları takip edebilirsiniz.

Vio Ticari Sistemleri ile müşteri ilişkilerinizi yönetebilir, stoklarınızı ve depolarınızı kontrol altında tutabilir, imalat ve kalite süreçlerinizi takip edebilir, parasal akışlarınızı ve finansal durumunuzu analiz edebilirsiniz.

Otomotiv/Yedek Parça

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Detaylı Bilgi İçin Sizi Arayalım