Metal İşleme

Sektörel Genel Bilgiler

Metal İşleme sektörü günümüzde üretim kavramının başladığı nokta olarak kabul edilmektedir. Doğadan çıkan madenleri sanayide kullanılabilir hale getirmek gibi kritik bir noktada yer almaktadır. Vio Ticari Sistemleri olarak sizlere  “Verimli  İş Ortağı” olmak için buradayız.

Sektör İhtiyaçlarında Vio’nun Çözümleri

Metal işleme sektöründeki fiyatlandırma politikası günlük borsa (döviz) endeksine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu sektörde faaliyet gösteren firmalar, profesyonel borsa analizi yaparak borsadaki değişiklikleri anlık olarak satışlarına yansıtmaya gerek duymaktadır.

 Vio olarak;

  • Merkez Bankası tarafından günlük olarak belirlenen döviz kurlarını sisteme çekerek satışlarınıza yansıtabileceğiniz,
  • Etkili bir depo yönetimi sistemi kurarak stoklarınızı yönetebileceğiniz,
  • Her üretiminizi lot ve seri mantığı kurarak kayıt altına alabileceğiniz ve izlenebilirliğini sağlayabileceğiniz,
  • Üretim sürecinize kalite yönetim politikanızı entegre ederek, kaliteli bir üretim süreci gerçekleştirebileceğiniz,
  • Sabit kıymetlerinize (demirbaş) uygulayacağınız bakımları planlayabileceğiniz, gerçekleşmelerini takip edebileceğiniz ve yapılan bakımın verimini hızlı ve en doğru bir şekilde raporlayabileceğiniz,

kullanımı pratik ve esnek yapılı 100’den fazla modülümüz ile; süreçlerinize hızlıca uyum sağlayabilecek  ihtiyaçlarınıza en uygun içerikleri oluşturup kullanımınıza sunuyoruz.

Metal İşleme Sektörü İş Akışı ve Vio’nun Rolü

Metal işleme sektörü ile üretim kavramı başlar ve diğer sektörler için doğadan elde edilen maden ilk defa burada işlenir. Metal işleme sektörü birçok sektörün tedarikçisi konumundadır. Vio Ticari Sistemleri, birbirinden farklı ve çok çeşitli üretim süreçlerinin yönetiminde yılların kazandırmış olduğu deneyim ve tecrübelerden yararlanılarak geliştirilmiştir. Vio Ticari Sistemleri ile döviz kurlarındaki değişimi takip ederek satışlarınıza yansıtabilir, seri ve lot numaraları ile üretimlerinizde izlenebilirliği oluşturabilir, kalite süreçlerinizi üretiminize entegre edebilir ve bakımlarınızı yöneterek sabit kıymetlerinizi koruma altına alabilirsiniz.

                                                                                                                                                                            

 

Metal İşleme

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Detaylı Bilgi İçin Sizi Arayalım